4 COLOR wafters 10mm 25gr

230,00 ден

ШИФРА: Не е достапно Категории: , , ,

Опис

Со оваа мамка, нашата цел беше јасно да го привлечеме вниманието на рибата, па четирите „хит“ бои ги измешавме во еден производ. Структурата и текстурата на мамката, благодарение на новата технологија на производство, се такви што никако не пука. Без разлика дали го нудите на стап или како пегла за виткање, совршено се држи. Ја прилагодивме неговата пловност така што, иако не се крева од куката, сепак се движи во насока на најмало вшмукување. Кутијата содржи и тегови и тегови. Во зависност од водата и времето, едната носи, а каде другата работи подобро, па ги зголемуваме шансите да уловиме. Пакување: 25 g/кутија

Дополнителни информации

Тежина Не е достапно
Арома

pineapple-tutti-frutti, garlic-fish