ANTI TANGLE (Copy)

50,00 ден

Производот го нема на залиха

Опис

Extra CARP Art. 75-9913 – ANTI TANGLE:

Цврсти пластични цевки со метални копчиња, наменети за кафезни хранилици.

  • Koличина: 3 парчиња во ќесичка
  • Должина: 15 cm

Дополнителни информации

Големина

15 cm

Бренд

Extra Carp