BOILIE NEEDLE SET EXC 9800 W

190,00 ден

Производот го нема на залиха

ШИФРА: 95-9800 Категории: ,

Опис

Extra CARP Art. 95-9800 – BOILIE NEEDLE SET EXC 9800:

Комплет алати за за крапски и фидер инсталации. Содржи 5 игли вклучувајќи дупчалка, врзувалка како и игла за спојување. Секоја алатка има рачка со различна боја за лесно да се идентификува.

Kомплетот содржи:

  • 1 x Stringer Needle – needle for stringing PVA
  • 1 x Baiting Hook – bait needle
  • 1 x Splicing Needle
  • 1 x Boilie Drill – ball drill
  • 1 x Boilie Needle – ball needle

Дополнителни информации

Бренд

Extra Carp