ПРОМОЦИЈА!

BULL PAUL 2.4m Tele

370,00 ден

  • Telescopic rod 
ШИФРА: Не е достапно Категории: , , , , Ознака:

Опис

Должина

Затворена долж.

Акција

Секции

210 cm

115 cm

30-60 g

5

240 cm

115 cm

30-60 g

5

Дополнителни информации

Тежина Не е достапно
Големина

2,4 m

Бренд

Siweida