ПРОМОЦИЈА!

CARP LINK-2 3.6m 3.5lb 2PCS

2.530,00 ден

    • LS-Окца
    • Карбон IM8
ШИФРА: 112128536 Категории: , , Ознака:

Опис

Должина

Затворена долж.

Акција

Секции

360 cm

176 cm

3,5 lbs

2

Дополнителни информации

Тежина Не е достапно
Големина

3,6 m

Бренд

Siweida