FREESTYLE 5m POLE

1.620,00 ден

  • TS-Окца
  • Карбон IM8
ШИФРА: 112350501 Категории: , , , Ознака:

Опис

Должина

Затворена долж.

Акција

Секции

500 cm

120 cm

5-25 g

5

Дополнителни информации

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
Големина

5 m

Бренд

Siweida