ULTIMATE-PRO 6m POLE

3.080,00 ден

  • Карбон IM8
ШИФРА: Не е достапно Категории: , , , Ознака:

Опис

Должина

Затворена долж.

Акција

Секции

600 cm

135 cm

5-25 g

6

Дополнителни информации

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
Големини

5 m, 6 m, 7 m

Бренд

Siweida