CARP SACK 75*110cm

500,00 ден

Опис

Extra CARP Art. 55-6793 

Издржливата, но мека мрежа и големите димензии на вреќата ја прават апсолутно идеална за чување риба на подолг временски период.

Врвката се затвора со безбедносната штипка и гарантира дека мрежата ќе остане безбедно затворена.

  • Димензии: 110 x 75 cm
  • Боја: Црна

Дополнителни информации

Димензии 110 × 75 cm
Бренд

Extra Carp