CARP SACK EXC 90110

370,00 ден

Производот го нема на залиха

Опис

Extra CARP Art. 55-8857 – CARP SACK EXC 90110:

Издржливата, но мека мрежа и големите димензии на вреќата ја прават апсолутно идеална за чување риба на подолг временски период.

Врвката се затвора со безбедносната штипка и гарантира дека мрежата ќе остане безбедно затворена.

  • Димензии: 110 x 90 cm
  • Боја: Црна

Дополнителни информации

Димензии 110 × 90 cm
Бренд

Extra Carp