CASTING GLOVE EXC 9091

250,00 ден

Производот го нема на залиха

ШИФРА: 70-9091 Категории: ,

Опис

EXC Art. 70-9091 – CASTING GLOVE EXC 9091:

Заштитна ракавица за прст препорачлива за фрлања на долги растојанија. Изработена од неопрен, ракавот за показалецот е изработен од еколошка кожа што не се лизга за максимална заштита и контрола.

  • Material: neoprene
  • Size: universal
  • Должина: 20 cm 

Дополнителни информации

Бренд

Extra Carp