Duo Wafters 10mm 120gr

230,00 ден

ШИФРА: Не е достапно Категории: , , ,

Опис

Мамките со две бои повеќе не се сметаат за новина на риболовниот пазар, а можеби и нивниот непрекинат стисок е она што ги поттикнува постојано да се обновуваат. Првенствено, сакавме да ги третираме рибарите од крап и крап со оваа (критично) лесна мамка, која ја привлекува целната риба со своите бои и возбудливи комбинации на вкусови. При изборот на боите се погриживме љубителите и на традиционалните нијанси и на „тренди“ (неонските) бои да можат да изберат од асортиманот по свој вкус. Пакување: 120гр/кутија

Дополнителни информации

Тежина Не е достапно
Арома

strawberry-honey, corn-krill