ПРОМОЦИЈА!

FEEDER PRO IMPULSE-II 3.3m ( 3+3 ) 150g

1.830,00 ден

  • Карбон IM7
  • LS-Окца
ШИФРА: Не е достапно Категории: , , Ознака:

Опис

Должина

Затворена долж.

Акција

Секции

330 cm

117 cm

150 g

3+3

360 cm

--

150 g

3+3 

Дополнителни информации

Големини

3,3 m, 3,6 m

Бренд

Siweida