Fishing corn & liquor in bottle 212ml

190,00 ден

ШИФРА: 620003 Категории: , , ,

Опис

За ова се подготвувавме долги години и конечно се роди стаклената пченка Довит. Ја подготвивме нашата стаклена пченка со вкус на нашите ароми, кои успешно ги користиме со години и кои им се допаѓаат на колегите рибари. Благодарение на специјалниот процес на натопување, пченката Довит во супа добро го зачувува својот вкус и арома дури и по отворањето, а со тоа едно шише дава привлечна мамка за неколку риболовни прилики. Пакување: 212 ml

Дополнителни информации

Тежина Не е достапно
Арома

vanilla, strawberry, spicy honey