ПРОМОЦИЈА!

MISTRAL 6m BOLO

1.960,00 ден

  • LS-Окца
  • Carbon IM9
ШИФРА: Не е достапно Категории: , , , Ознака:

Опис

Должина

Затворена долж.

Акција

Секции

600 cm

126 cm

5-25 g

6

 

 

Дополнителни информации

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
Големини

6 m

Бренд

Siweida