TUBERTINI LEVEL 2605 AR 5m BOLO

3.400,00 ден

ШИФРА: Не е достапно Категории: , , , Ознака:

Опис

Должина

Затворена долж.

Акција

Секции

500 cm

--

5-25 g

5

Дополнителни информации

Големина

5 m

Бренд

Tubertini