КОНЧАНА МАЛА МРЕЖА СО ЗДЕБЕЛЕНИ ОБРАЧИ

140,00 ден170,00 ден

ШИФРА: Не е достапно Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

50 cm, 70 cm