REALIS POPPER 64

860,00 ден

ШИФРА: Не е достапно Категории: ,

Дополнителни информации

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
Боја

Metal Green Tiger, Metal Wakasagi

Бренд

DUO