BITE INDICATOR EXC FOCUS

340,00 ден

Опис

Extra CARP Art. 56-3884 / 5891 / 5904 – BITE INDICATOR EXC FOCUS:

Нова линија на индикатори со напреден систем за ослободување на конецот. Макарата е многу чувствителна и брзо реагира дури и на најмал залак. Опремен со дополнителна тежина за оптимално прилагодување на затегнатоста на конецот.

Достапно во црвена, зелена и плава боја спакувани во блистер.

  • Koличина: 1 per blister pack
  • Должина: 21 cm
  • Боја: Red / Blue / Green

 

Дополнителни информации

Боја

Red, Green, Blue

Бренд

Extra Carp