ELASTIC THREADER

60,00 ден

ШИФРА: 95-2710 Категорија:

Опис

EXC Art. 95-2710 – ELASTIC THREADER:

Еластична сајла од нерѓосувачки челик опремена со јамка на едниот крај, идеална за извлекување најлон низ силиконски и ПВЦ цевки.

  • Koличина: 1 piece per bag
  • Должина: 60 cm

Дополнителни информации

Димензии 60 cm
Бренд

Extra Carp