FOAM POP UP

100,00 ден

Опис

EXC Art. 5499 / 5505 –  FOAM POP UPS:

Овие топчиња од пена се идеални за поп-ап опрема или цик-риг.

Материјалот добро ги апсорбира течностите, па можете да ги потопите во различни адитиви за да ја подобрите нивната арома за да привлечете уште повеќе крап.

  • Koличина: 10 pcs per blister pack
  • Боја: red (5x) and yellow (5x)

Дополнителни информации

Големина

10, 14

Бренд

Extra Carp