EXC NET FLOAT

290,00 ден

 

 

Опис

EXC Art. 55-6625 – NET FLOAT:

Овозможува главата на кепчето да лебди на површината додека е потопено во вода. Велкро налепницата на пловката ќе ја држи безбедно прицврстена.

  • Диjаметар: Ø 70 mm
  • Должина: 20 cm

Дополнителни информации

Тежина 300 g
Димензии 20 × 7 cm
Бренд

Extra Carp