FUNA | FUNA-NK / BR

80,00 ден

ШИФРА: Не е достапно Категории: ,

Опис

  • FUNA-NK 4300
  • FUNA-BR 4303

Дополнителни информации

Боја

NK, BR

Големини

5, 6, 7, 8, 10, 12