KOAJI ROUND | KAJR-NK/GD

80,00 ден

  • KAJR-NK 3600
  • KAJR-GD 3602
ШИФРА: Не е достапно Категории: ,

Дополнителни информации

Боја

NK, GD

Големини

7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18