ПРОМОЦИЈА!

MERCURY 2.1m-2.4m W/TS GUIDES Tele

880,00 ден910,00 ден

  • TS-Окца
  • Телескопска
ШИФРА: Не е достапно Категории: , , , , Ознака:

Опис

Должина

Затворена долж.

Акција 

Секции

210 cm

55 cm

40-80 g

5

240 cm

62 cm

40-80 g

5

270 cm

62 cm

40-80 g

6

300 cm

65 cm

40-80 g

6

Дополнителни информации

Тежина Не е достапно
Големини

2,1 m, 2,4 m, 2,7 m, 3,0 m

Бренд

Siweida