BUZZ BAR 2061

680,00 ден

Опис

EXC Art. 99-2061 – BUZZ BAR:

Раширлива шипка изработена од алуминиум со зелена површинска заштита, наменета за 3 трски.
Должината може да се прилагоди хоризонтално до саканата положба.

  • Должина: 32–45 cm

Дополнителни информации

Тежина 254 g
Димензии 32-45 cm
Бренд

Extra Carp