FUDO MEBARU | FDMB-NK/BN

80,00 ден

ШИФРА: Не е достапно Категории: ,

Опис

  • FDMB-NK 6700
  • FDMB-NK 6701

Дополнителни информации

Боја

NK, BN

Големини

4, 5, 6, 8, 10, 12, 15, 16, 18

Бренд

FUDO