ПРОМОЦИЈА!

NUOVO PESCARE 3m/4m BOLO

430,00 ден490,00 ден

  • Ring Guides
ШИФРА: Не е достапно Категории: , , , Ознака:

Опис

Должина

Затворена долж.

Акција

Секции

400 cm

--

До 30 g

 

Дополнителни информации

Тежина Не е достапно
Големина

3 m, 4 m