PVA STRING

85,00 ден

Производот го нема на залиха

Опис

Extra CARP – PVA STRING: 

Макара изработена од растворлив PVA материјал, погоден за употреба при секоја температура на водата. Конецот се раствора при контакт со вода без да остава остаток.

* Please note that PVA only works in fresh water.

  • Должина: 20m

Дополнителни информации

Бренд

Extra Carp