EXTRA BOILIE STOPS

55,00 ден

108pcs/Bag

Опис

Extra CARP Art. 95-8026 – EXTRA BOILIE STOPS:

Затворачи со конусна форма, кои одлично се прилагодуваат на обликот на болието.

  • Koличина: 108 pcs per bag
  • Боја: Transparent

Дополнителни информации

Бренд

Extra Carp