ФИБЕР ВРВОВИ

70,00 ден

ШИФРА: 9431 Категории: ,

Дополнителни информации

Димензии Не е достапно
Тип

Hollow, Solid

Големина

Ø 2.0x900x6,65mm, Ø 2,5x700x6,65mm