EXC LEAD CLIP

140,00 ден

Производот го нема на залиха

ШИФРА: 95-3830 Категории: ,

Опис

EXC Art. 95-3830 – LEAD CLIP:

Брзо-заменливи оловништипки во гарнитури за боили, благодарение на специјалната структура, истовремено ја намалуваат можноста за мешање на олово со гарнитурата и овозможуваат практично и брзо менување на оловото.

  • Koличина: 10 x lead clip with pin, 10 x tail rubber
  • Боја: olive green

 

Дополнителни информации

Бренд

Extra Carp